TRENERE OG LAGLEDERE 2022 / 2023 Lag Funksjon Navn Telefon e-mail J/G 6 - - - - J/G 7 lagleder Jan Bjarne Aas 91924353 jan.bjarne.aas@gmail.com J/G 7 lagleder Lene Holmedahl 48405367 lenefinholt@gmail.com J/G 7 Trener Trond Magne Aasberg   92602215 trond.aasberg@gmail.com J/G 8 trener Mia Flaem 48044659 mflaem@gmail.com J/G 8 lagleder Ann Trine Fagermoen 93881099 annts3@hotmail.com J/G 8 lagleder Tonje Riber 98649141 tonje-riber@hotmail.com J 9 trener Lene Bjørkeng 95762677 leneds1@hotmail.com J 9 trener Ida Milliansen 99751802 idaeugenie@msn.com J 9 lagleder Madelen Frøshaug 45251524 madelenfroshaug@hotmail.com J 10 trener Hanne Ingeborgøyen J 10 lagleder Monica Holmedahl 98640440 monica.langli.holmedahl@ahk.no J 11 trener Marianne Kopperud Aasberg 92893276 mkop@ahus.no J 11 lagleder Cecilie Opsahl 93041697 cecilie_opsahl76@hotmail.no J 11 foreldrekontakt Susann Bjerke Jacobsen 98817068 G 12 trener Jo Øystein Lie 90697850 liejoystein@gmail.com G 12 trener Øyvind Sægrov 41415504 oysa@aktiv.no G 12 lagleder Inger Johanne Spilhaug Norheim 93285839 ingerjohannespilhaug@hotmail.com J 14 trener Jo Øystein Lie 90697850 liejoystein@gmail.com J 14 trener Kristian Sabel 95763724 kristian.sabel@veidekke.no J 14 lagleder Anders Gaarder 93003664 anders_gaarder@hotmail.com J 14 lagleder Bjørn Sondre Norheim 93215744 sondre@norheim.org J 14 foreldrekontakt Trine Skjeldal 92018126 Samarbeidslag Lag Funksjon Navn Telefon E-mail D3 Trener Marlene Johnsen 97878520 mdesirej@hotmail.com D3 Lagleder Marlene Johnsen 97878520 mdesirej@hotmail.com D3 Trener Kine Merethe Holtet 90024942 kmh@hsbank.no D3 Hjelpetrener Brede Stavenes 92431368 brede@st-elektro.no D3 Hjelpetrener Sasha Bolmanac D3 Lagleder Marlene Johnsen 97878520 mdesirej@hotmail.com D3 Hjelpetrener Jarek 96827453 J20 Trener Cecilie Slorbak 95061891 cicilieslorbak@hotmail.com J16 Trener Kine Merete Holtet 90024942 kmh@hsbank.no J16 Lagleder (Høland) Bjørn Engebretsen 97878481 bre_81@hotmail.com J16 Lagleder (Aurskog) Jarl Tony Ganbo 93484944 jarl.tony.ganbo@icloud.com J16 Hjelpetrener Michelle J16 Hjelpetrener Marlene Desiree Johnsen 97878520 J16 Hjelpetrener Sasha Bolmanac
Håndball
HÅNDBALLSTYRET 2022 - 2023 Funksjon Navn Telefon e-mail Leder Lars Haugli 97735815 lars.haugli@cipax.com Nestleder Marianne Kopperud Aasberg 92893276 Marianne.kopperud.aasberg@ahus.no Kasserer Karl- Fredrik Bevan 45445765 Karl-fredrik.bevan@omexom.com Sekretær Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Sportslig leder Cecilie Johansen Opsahl 40036102 cecilie.johansen.opsahl@kriminalomsorg.no Styremedlem Jan-Ove Bjørkevoll 95129550 janobjor@online.no Styremedlem Kristian Sabel 95763724 Kristian.sabel@veidekke.no Styremdelem Jahn Svendsen 91714125 js@hsbank.no Styremedlem Helene Enderud Lie 45246616 Helene_Lie88@hotmail.com BSF-kontakter: Leder hovedstyret Jane K Helbostad 930 51 714 jane@aurskog-sparebank.no Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu Kontaktperson Hallen Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Det ble A- finale mellom Halden og BSF/AFSK J 18 under Smaalendene cup denne helgen. Veldig bra En spennende finale hele veien, men Halden var i dag litt " vassere" og vant med 4 mål. Stor takk til Oda, Linnea og Ida fra BSF som er 15 år og som stilte sporty opp til finalen. Jentene har gjort en kjempebra cup. (bildet til høyre)