Fotball - trenere, lagledere og styret

Fotballstyret

pr. januar 2023 Leder: Tor-Einar Torre 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Nestleder: Anne Mette Bastiansen 959 17 206 amboda@gmail.com Styremedlem: Kine Risto 901 46 516 kineaniken@gmail.com Styremedlem: Heidi Alhaug 976 96 267 heidi.alhaug@ahk.no Styremedlem: Trond Andre Solvang 938 81 121 trondsen82@hotmail.com Styremedlem: Ivar Lund 905 69 556 ivar@gjerde-sikring.no Styremedlem: Trine Nærby 938 85 010 trinemor625@hotmail.com Styremedlem: Mads Mærli 926 49 736 madsmaerli@outlook.com Styremedlem: Lars-Petter Østengen 926 60 767 larspetteroestengen@hotmail.com Styremedlem: Erik Frøshaug 414 46 858 erikfroshaug@outlook.com Annet: Sportslig leder: Lars-Petter Østengen 926 60 767 larspetteroestengen@hotmail.com Dommerkontakt: Mads Mærli 926 49 736 madsmaerli@outlook.com Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Hvis uhellet er ute? Melde inn idrettsskaden her !

Trenere og Lagledere 2022

Lag Funksjon Navn Telefon E-post Miks jenter/gutter: M 6 Kommer M 7 Trener: Trond Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener: Kenneth Karlstad: 93689858 Trener Lars-Petter Østengen 926 60 767 larspetteroestengen@hotmail.com Gutter: G8 Kommer G9 Trener: Ronny Bach 93056544 ronny@skarenget.no Trener: Danyel Badendyck 90360304 dbadendy@online.no Lagleder: Milda Vaitkiene 46346539 vaitkiene.milda@gmail.com G10 Lagleder Thomas Bye 92827370 thomas@egileng.no Trener Jon Elling Nesdal 46847186 jonellingnesdal@icloud.com Trener Marius Guldhaugen 92224410 marius.guldhaugen@hotmail.com Hovedtrener Sander Moe Bye 98877340 sandermoebye@icloud.com Trener Bjørn Erik Frøshaug 95257971 bfroeshaug@yahoo.no Trener Kristoffer Øisjøfoss 92657552 koisjofoss@hotmail.com G11 Lagleder Liv Trolle Aasnes 97099705 livj.trolle@hotmail.com Trener Christin H. Mikkelsen 97439202 christinmikkelsen@hotmail.com Trener Tom-Vegard Olufsen 93024986 tomoluf@hotmail.com Trener Tomas Holgersen 94858463 tomas.holgersen@scania.no G12 Hovedtrener Espen Bergersen 92622966 espen.bergersen@dynea.com Lagleder Erik Gangnæs 95948656 erik@ahk.no G13 Hovedtrener Glenn Tore Bjørkeng 97653949 gletbj@hotmail.com Lagleder Brita Østreng 92883295 brita@ostrengtransport.no Trener G14 Hovedtrener Kenneth Bergersen 93023165 kennethb@hotmail.no Lagleder Gerd Schumann 92023377 gerd.schumann@ahk.no Trener Martin Eric Foss Little 92084576 martin.foss@power.no Trener Rune Larsen 40103325 heggedala@live.no Jenter: J 8 Kommer J 9 Lagleder Line Fallet 936 16 838 fallet.line@gmail.com Trener Trond Andre Solvang 938 81 121 trondsen82@hotmail.com J 10 Lagleder Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Trener Trener J12 Hovedtrener Anne Lill Kristiansen 94824587 annelill82@yahoo.no Trener: John Morten Ebbestad 406 32 455 johnmortenebbestad@gmail.com Trener Trond Magne Aasberg Lagleder Johannes Holmedahl 95275900 jholmedahl@gmail.com J13 Lagleder Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no Trener Christer Nadden 48125899 cnadden@online.no J14-15 Hovedtrener Elene Moseby 92261669 elene@aktiv.no Lagleder Marita Sneve 97079043 m-sne@online.no Trener Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sport Trenerveileder Rob Kroes 92232755 kroes_rob@hotmail.com