Generalsponsor
Fotball - trenere, lagledere og styret

Fotballstyret

pr. april 2024 Leder / kasserer Tor Einar Torre (BSF) 92011662 tet@aurskog-sparebank.no Nest leder Trond Magne Aamodt (HIUL) Økonomi

Børge Haukland (BSF)

46302348

Styremedlem Ivar Lund (BSF) 90569556 ivar@gjerde-sikring.no Styremedlem Bernt Willy Aas (HIUL) Styremedlem Ole Robert Søbye (BSF) 91741579 Styremedlem Anne-Lill Kristiansen (BSF) 46302348 Styremedlem

Brita Bevan Østreng (HIUL)

Styremedlem Bengt Krogstad (HIUL) Styremedlem

Kjell Norum (HIUL)

Styremedlem Christer Nadden (HIUL) 48125899 Styremedlem Svein Berg (BSF) Dommerkontakt: Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Hvis uhellet er ute? Melde inn idrettsskaden her !

Trenere og Lagledere 2023

Lag Funksjon Navn Telefon E-post Miks jenter/gutter: M 6 Trener: Svein Berg 92622552 Trener: Cato Fagermoen 98640445 Trener: Espen Slorafoss 92637136 Trener: Joakim Johansen 92813780 M 7 Trener: Trond Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener: Kenneth Karlstad: 93689858 Trener: Lars-Petter Østengen 92660767 larspetteroestengen@hotmail.com Gutter: G8 Trener: Daniel Zmuda 47742303 daniel.zmuda91@gmail.com Lagleder: Anders Embretsen 93261950 embretsen@gmail.com G9 Trener: Ronny Bach 93056544 ronny@skarenget.no Trener: Danyel Badendyck 90360304 dbadendy@online.no Lagleder: Milda Vaitkiene 46346539 vaitkiene.milda@gmail.com G10 Lagleder: Thomas Bye 92827370 thomas@egileng.no Trener: Jon Elling Nesdal 46847186 jonellingnesdal@icloud.com Trener: Marius Guldhaugen 92224410 marius.guldhaugen@hotmail.com Trener: Sander Moe Bye 98877340 sandermoebye@icloud.com Trener: Bjørn Erik Frøshaug 95257971 bfroeshaug@yahoo.no Trener: Kristoffer Øisjøfoss 92657552 koisjofoss@hotmail.com G11 Lagleder: Liv Trolle Aasnes 97099705 livj.trolle@hotmail.com Trener: Tom-Vegard Olufsen 93024986 tomoluf@hotmail.com Trener: Tomas Holgersen 94858463 tomas_holgersen@hotmail.com G12 Hovedtrener: Espen Bergersen 92622966 espen.bergersen@dynea.com Lagleder: Erik Gangnæs 95948656 erik@ahk.no G13 Hovedtrener: Glenn Tore Bjørkeng 97653949 gletbj@hotmail.com Lagleder: Brita Østreng 92883295 brita@ostrengtransport.no Trener: G14 Hovedtrener: Kenneth Bergersen 93023165 kennethb@hotmail.no Lagleder: Gerd Schumann 92023377 gerd.schumann@ahk.no Trener: Martin Eric Foss Little 92084576 martin.foss@power.no Jenter: J 8 Trener: Stian Filtvedt 40643988 stian.filtvedt@adidas-group.com Lagleder: Jan Bjarne Aas 91924353 jan.bjarne.aas@gmail.com J 9 Lagleder: Line Fallet 93616838 fallet.line@gmail.com Trener: Trond Andre Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener Henning Berg Riber 99351338 henningriber@hotmail.com J 10 Lagleder: Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Trener: Trener: J12 Hovedtrener: Anne Lill Kristiansen 94824587 annelill82@yahoo.no Trener: John Morten Ebbestad 40632455 johnmortenebbestad@gmail.com Trener: Trond Magne Aasberg Lagleder: Johannes Holmedahl 95275900 jholmedahl@gmail.com J13 Lagleder: Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no Trener: Christer Nadden 48125899 cnadden@online.no J14-15 Hovedtrener: Elene Moseby 92261669 elene@aktiv.no Lagleder: Marita Sneve 97079043 m-sne@online.no Trener: Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no
GENERALSPONSOR
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Fotball - trenere, lagledere og styret

Fotballstyret

pr. april 2024 Leder / kasserer Tor Einar Torre (BSF) 92011662 tet@aurskog-sparebank.no Nest leder Trond Magne Aamodt (HIUL) Økonomi

Børge Haukland (BSF)

46302348

Styremedlem Ivar Lund (BSF) 90569556 ivar@gjerde-sikring.no Styremedlem Bernt Willy Aas (HIUL) Styremedlem Ole Robert Søbye (BSF) 91741579 Styremedlem Anne-Lill Kristiansen (BSF) 46302348 Styremedlem

Brita Bevan Østreng (HIUL)

Styremedlem Bengt Krogstad (HIUL) Styremedlem

Kjell Norum (HIUL)

Styremedlem Christer Nadden (HIUL) 48125899 Styremedlem Svein Berg (BSF) Dommerkontakt: Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Hvis uhellet er ute? Melde inn idrettsskaden her !

Trenere og Lagledere 2023

Lag Funksjon Navn Telefon E-post Miks jenter/gutter: M 6 Trener: Svein Berg 92622552 Trener: Cato Fagermoen 98640445 Trener: Espen Slorafoss 92637136 Trener: Joakim Johansen 92813780 M 7 Trener: Trond Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener: Kenneth Karlstad: 93689858 Trener: Lars-Petter Østengen 92660767 larspetteroestengen@hotmail.com Gutter: G8 Trener: Daniel Zmuda 47742303 daniel.zmuda91@gmail.com Lagleder: Anders Embretsen 93261950 embretsen@gmail.com G9 Trener: Ronny Bach 93056544 ronny@skarenget.no Trener: Danyel Badendyck 90360304 dbadendy@online.no Lagleder: Milda Vaitkiene 46346539 vaitkiene.milda@gmail.com G10 Lagleder: Thomas Bye 92827370 thomas@egileng.no Trener: Jon Elling Nesdal 46847186 jonellingnesdal@icloud.com Trener: Marius Guldhaugen 92224410 marius.guldhaugen@hotmail.com Trener: Sander Moe Bye 98877340 sandermoebye@icloud.com Trener: Bjørn Erik Frøshaug 95257971 bfroeshaug@yahoo.no Trener: Kristoffer Øisjøfoss 92657552 koisjofoss@hotmail.com G11 Lagleder: Liv Trolle Aasnes 97099705 livj.trolle@hotmail.com Trener: Tom-Vegard Olufsen 93024986 tomoluf@hotmail.com Trener: Tomas Holgersen 94858463 tomas_holgersen@hotmail.com G12 Hovedtrener: Espen Bergersen 92622966 espen.bergersen@dynea.com Lagleder: Erik Gangnæs 95948656 erik@ahk.no G13 Hovedtrener: Glenn Tore Bjørkeng 97653949 gletbj@hotmail.com Lagleder: Brita Østreng 92883295 brita@ostrengtransport.no Trener: G14 Hovedtrener: Kenneth Bergersen 93023165 kennethb@hotmail.no Lagleder: Gerd Schumann 92023377 gerd.schumann@ahk.no Trener: Martin Eric Foss Little 92084576 martin.foss@power.no Jenter: J 8 Trener: Stian Filtvedt 40643988 stian.filtvedt@adidas-group.com Lagleder: Jan Bjarne Aas 91924353 jan.bjarne.aas@gmail.com J 9 Lagleder: Line Fallet 93616838 fallet.line@gmail.com Trener: Trond Andre Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener Henning Berg Riber 99351338 henningriber@hotmail.com J 10 Lagleder: Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Trener: Trener: J12 Hovedtrener: Anne Lill Kristiansen 94824587 annelill82@yahoo.no Trener: John Morten Ebbestad 40632455 johnmortenebbestad@gmail.com Trener: Trond Magne Aasberg Lagleder: Johannes Holmedahl 95275900 jholmedahl@gmail.com J13 Lagleder: Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no Trener: Christer Nadden 48125899 cnadden@online.no J14-15 Hovedtrener: Elene Moseby 92261669 elene@aktiv.no Lagleder: Marita Sneve 97079043 m-sne@online.no Trener: Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no
MENY