VEDLIKEHOLDSGRUPPA:

Leder Tron Engh 481 02 282 tron.engh@mekonomen.no Sekretær Jan Erik Waagene 414 95 114 a-hvoe@ahk.no Styremedlem Wenche Moseby Edvartsen 928 32 243 wenche.moseby.edvardsen@kjelle.vgs.no Styremedlem Aage Nordby 928 36 994 aa.nordby@tkv.no
Hovedstyret
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Postboks 108, 1941 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu

BSF Hovedstyre 2018 - 2019

Verv/tittel Navn Mob.nr Mail-adresse Leder Jane K Helbostad 930 51 714 janekhelbostad@gmail.com Nest leder Geir Hans Knutsen 481 18 930 ghk@aurskog-sparebank.no Sekretær Tommy Edvardsen 930 00 782 tommy.edvardsen74@gmail.com Styremedlem Linda Slorbak 41506182 ls@aurskog-sparebank.no Styremedlem Anne Sofie Vestreng 938 51 620 blomster99@hotmail.com Styremedlem Marianne Kopperud Aasberg 928 93 276 mkop@ahus.no Styremedlem Øyvind Ransberg 974 86 262 oyvind.ransberg@boligmiljo.as Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu VALGKOMITÉ: Medlem Lasse Engh 913 00 812 lasseengh@hotmail.com Medlem Jon Elling Nesdal 982 87 100 jonellingnesdal@icloud.com Revisorer: Lars Jørgen Skaret 928 62 240 lars.skaret@tertitten.com Per Erik Skaret 990 48 991 pellik@gmail.com
Direkte tlf.nr. til daglig leder 982 84 897

Gruppeledere i BSF 2018 / 2019

Fotball Roger Karlsen 994 78 650 roger@tbe.as Håndball Hans Petter Marki 951 80 111 mr.gooner@hotmail.com Svømming Finn Herlofsen 922 63 723 finn.herlofsen@tertitten.com Sykkel Merethe Knutsen 926 36 329 msk@tertitten.com Ski Merethe Knutsen 926 36 329 msk@tertitten.com Allidrett Cathrine Engh Heggedal 452 39 221 cathrineengh@yahoo.no Sportshallen Trond Engh 481 02 282 tron.engh@mekonomen.no Innebandy Gruppen er inaktiv. Men er du en person og lidenskap for Innebandy og har lyst til å starte gruppen opp igjen, ta kontakt med daglig leder