TRENERE OG LAGLEDERE Lag Funksjon Navn Telefon e-mail BSF/AFSK/HIL D5 Trener Gry Sveen 932 23 167 p-sveen@online.no BSF/AFSK/HIL D5 Lagleder Hans Petter Marki 951 80 111   mr.gooner@hotmail.com AFSK/BSF/HIUL  G18-H3 Trener Sverre Sletner 922 36 040 sverrej@tertitten.com BSF/AFSK J18 Trener Gro Kolstad 406 24 821 gro.kolstad@07.no BSF/AFSK  J18 Lagleder Cicilie Slorbak 950 61 891 cicilieslorbak@hotmail.com BSF J16 Trener Jonte Bogerud 901 27 589 john-olaf.bogerud@stihl.no BSF J16 Hjelpetrener Per Grahn 928 43 623 pergra38@gmail.com BSF J16 Hjelpetrener Ketil Fløgstad 416 86 485 Ketil.flogstad@totalmiljo.no BSF J16 Lagleder Knut Barlien 900 88 085 patronknut@gmail.com AFSK/BSF G15 Trener Jo Øystein  Lie 906 97 850 liejoystein@gmail.com AFSK/BSF G15 Lagleder HIUL/AFSK/BSF J14 Trener Mette Aa. Karlsen 416 88 965 mette.karlsen@hotmail.com HIUL/AFSK/BSF J14 Hjelpetrener Bernt Nilsen 926 16 824 firefox@live.no HIUL/AFSK/BSF J14 Lagleder Christian Lysaker 909 95 258 christian@fagmobler.no BSF J13 Trener Trond Larsen 995 32 799 tronla@online.no BSF J13 Lagleder Camilla Dahl 976 64 097 Camdah@hotmail.com BSF J11 Trener Kjersti. O Skaret 936 83 740 kjersti.olberg.skaret@ahk.no BSF J11 Hjelpetrener Heidi Alhaug 976 96 267 heidi.alhaug@ahk.no BSF J11 Lagleder Hege Smedsberg   909 61 366 hsmedsberg@gmail.com BSF G10 Trener Malin Søbye 414 14 966 malin-s@hotmail.no BSF G10 Lagleder Line Løvstad Nordbye 976 50 204 line@haneborg.org BSF J9 Trener Paola Donato 959 38 338 paola_donato2@hotmail.com BSF J9 Lagleder Denis Stanger 924 32 880 denis@amundrod-stenindustri.no BSF J8 Trener Hege B. Bergersen 924 23 957 hbb@hsbank.no BSF J8 Trener Linda Brestrup 928 22 406 1974.linda.brestrup@gmail.com BSF J8 Lagleder Lars Neblien 934 17 897 lars.74@hotmail.com BSF G8/G9 Trener Paola Donato 959 38 338 paola_donato2@hotmail.com BSF G8/G9 Lagleder Liv Jeanette Aasnes 917 38 776 livj.trolle@hotmail.com Loppetassen (jenter  6-7 år) Trener Linda K M Asnes 944 74 275 lindakrogsvold@live.no Loppetassen (jenter 6-7 år) Trener Anne G Romhus 990 01 767 annegudrun@hotmail.com Loppetassen (gutter 6-7 år) Trener Sander Bjørkevold 952 96 634 sander.bjorkevoll@gmail.com Loppetassen (gutter 6-7 år) Lagleder Paola Donato 959 38 338 paola_donato2@hotmail.com
Håndball
HÅNDBALLSTYRET Funksjon Navn Telefon e-mail Leder Hans Petter Marki 951 80 111 mr.gooner@hotmail.com Nestleder Lars Haugli 977 35 815 lars.haugli@cipax.com Sportslig leder Paola Donato 959 38 338 paola_donato2@hotmail.com Kasserer Jan-Ove Bjørkevoll 951 29 550 janobjor@online.no Sekretær Rune Grahn 478 89 982 grahn@tertitten.com Dommerkontakt Hans Petter Marki 951 80 111 mr.gooner@hotmail.com Styremedlem Merethe Herrebrøden Karlsen 902 05 950 mhkarlsen@gmail.com Styremedlem Tom Robert Holtet 480 77 612 trh@aurskog-sparebank.no BSF-kontakter: Leder hovedstyret Geir Hans Knutsen 481 18 930 ghk@aurskog-sparebank.no Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu Kontaktperson Hallen Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Postboks 108, 1941 Bjørkelangen Besøksadresse: Østre Bliksrud vei 7  Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093  Telefon: 982 84 897     E-post: dagligleder@bsf.nu
Det ble A- finale mellom Halden og BSF/AFSK J 18 under Smaalendene cup denne helgen. Veldig bra  En spennende finale hele veien, men Halden var i dag litt " vassere" og vant med 4 mål. Stor takk til Oda, Linnea og Ida fra BSF som er 15 år og som stilte sporty opp til finalen. Jentene har gjort en kjempebra cup. (bildet til høyre)
Bjørkelangen