TRENERE OG LAGLEDERE 2020 / 2021 Lag Funksjon Navn Telefon e-mail G13 Trener Line Løvstad Nordbye 976 50 204 line@haneborg.org G13 Trener Susan Jeanett Bjerke 988 17 068 susan@bitsit.no J12 Trener Kristian Sabel 957 63 724 kristian.sabel@gmail.com           J12 Trener (midlertidig) Cecilie Opsahl 400 36 102 cecilie_opsahl76@hotmail.no     J12 Foreldrekontakt Trine Skjeldal 920 18 126 trineskjeldal@hotmail.com J11 Trener Marita Sneve 970 79 043 marita.sneve@ahk.no J11 Trener Josefine Tyrihjell 469 83 024 josse.tyrihjell@gmail.com J11 Lagleder Linda Brestrup 928 22 406 linda.brestrup@ahk.no J11 Lagleder Helen Buvik 926 44 857 helenbuvikhaukland@gmail.com J9 Trener Marianne Kopperud 928 93 276 mkop@ahus.no J9 Lagleder Cecilie Opsahl 930 41 697 cecilie_opsahl76@hotmail.no J8 Trener Hanne Ingeborgøien 922 42 667 hanne.jeanette28@gmail.com J8 Trener Pia Aarnes 926 95 669 paarnes74@2hotmail.com J8 Lagleder Monica Holmedahl 922 63 069 monica.langli.holmedahl@ahk.no J7 Trener Lene Bjørkeng 957 62 677 leneds1@hotmail.com J7 Trener Ida Milliansen 997 51 802 idaeugenie@msn.com J7 Lagleder Madelen Frøshaug 452 51 524 madelenfroshaug@hotmail.com J6 Trener Mia Flaem 480 44 659 mflaem@gmail.com J6 Lagleder Ann Trine Fagermoen 938 81 099 annts3@hotmail.com J6 Lagleder Tonje Riber 986 49 141 tonje-riber@hotmail.com G/J5 Lagleder Jan Bjarne Aas 919 24 353 Jan.Bjarne.Aas@firesafe.no G/J5 Lagleder Lene Holmedahl 484 05 367 lenefinholt@gmail.com G/J5 Lagleder Trond Magne Aasberg   926 02 215 trond.aasberg@gmail.com G/J5 Lagleder Aleksander Magnes 992 90 049 a_magnes@hotmail.com Samarbeidslag D3 Trener Line Bakker Eid 478 60 051 line.eid@hotmail.com                                                                           D3 Lagleder Knut Barlien 900 88 085 patronknut@gmail.com J18/20 Trener Amalie Moseby 959 39 195 mallaq@hotmail.com J18/20 Lagleder Knut Barlien 900 88 085 patronknut@gmail.com J16 Trener Marlene Johnsen 978 78 520 mdesirej@hotmail.com J16 Trener Nina Aslilt 990 35 405 naskildt@gmail.com J16 Lagleder Camilla Dahl 976 64 097 camdah@hotmail.com
Håndball
HÅNDBALLSTYRET Funksjon Navn Telefon e-mail Leder Lars Haugli 97735815 lars.haugli@cipax.com Nestleder Marianne Kopperud Aasberg 92893276 Marianne.kopperud.aasberg@ahus.no Kasserer Karl- Fredrik Bevan 45445765 Karl-fredrik.bevan@omexom.com Sekretær Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Sportslig leder Cecilie Johansen Opsahl 40036102 cecilie.johansen.opsahl@kriminalomsorg.no Styremedlem Jan-Ove Bjørkevoll 95129550 janobjor@online.no Styremedlem Kristian Sabel 95763724 Kristian.sabel@veidekke.no Styremdelem Jhan Svendsen 91714125 js@hsbank.no Utenfor styret: Dommerkontakt Hans Petter Marki 95180111 Mr.gooner@hotmail.com Speakertjeneste Tom Robert Holtet 48077612 trh@aurskog-sparebank.no BSF-kontakter: Leder hovedstyret Jane K Helbostad 930 51 714 jane@aurskog-sparebank.no Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu Kontaktperson Hallen Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Det ble A- finale mellom Halden og BSF/AFSK J 18 under Smaalendene cup denne helgen. Veldig bra En spennende finale hele veien, men Halden var i dag litt " vassere" og vant med 4 mål. Stor takk til Oda, Linnea og Ida fra BSF som er 15 år og som stilte sporty opp til finalen. Jentene har gjort en kjempebra cup. (bildet til høyre)