TRENERE OG LAGLEDERE 2021 / 2022 Lag Funksjon Navn Telefon e-mail J/G 6 lagleder Jan Bjarne Aas 91924353 jan.bjarne.aas@gmail.com J/G 6 lagleder Lene Holmedahl 48405367 lenefinholt@gmail.com J/G 6 lagleder Trond Magne Aasberg   92602215 trond.aasberg@gmail.com J/G 6 lagleder Aleksander Magnes 99290049 a_magnes@hotmail.com J/G 7 trener Mia Flaem 48044659 mflaem@gmail.com J/G 7 lagleder Ann Trine Fagermoen 93881099 annts3@hotmail.com J/G 7 lagleder Tonje Riber 98649141 tonje-riber@hotmail.com J 8 trener Lene Bjørkeng 95762677 leneds1@hotmail.com J 8 trener Ida Milliansen 99751802 idaeugenie@msn.com J 8 lagleder Madelen Frøshaug 45251524 madelenfroshaug@hotmail.com J 9 trener Ida Narvestad 93600513 idanaamodt@outlook.com J 9 trener Hanne Marte Vestli 92800702 hannevestli04@gmail.com J 9 lagleder Monica Holmedahl 98640440 monica.langli.holmedahl@ahk.no J 10 trener Marianne Kopperud Aasberg 92893276 mkop@ahus.no J 10 lagleder Cecilie Opsahl 93041697 cecilie_opsahl76@hotmail.no G 10 trener Ole Chr Moseby 41402464 olechristian@fullgass.com G 10 trener Øyvind Sægrov 41415504 oysa@aktiv.no G 10 lagleder Inger Johanne Spilhaug Norheim 93285839 ingerjohannespilhaug@hotmail.com BSF/Høland: J 12 trener J 12 lagleder Roy Larsen 90475134 royfredrik.larsen@lillestrom.kommune.no BSF/Høland: J 13 trener Jo Øystein Lie 90697850 liejoystein@gmail.com J 13 trener Kristian Sabel 95763724 kristian.sabel@veidekke.no J 13 trener Stine Bergersen 97072789 stibe@ahk.no J 13 lagleder Anders Gaarder 93003664 anders_gaarder@hotmail.com J 13 lagleder Bjørn Sondre Norheim 93215744 sondre@norheim.org Samarbeidslag Lag Funksjon Navn Telefon E-mail D3 Trener Amalie Moseby 95939195 mallaq@hotmail.com D3 Lagleder Knut Barlien 90088085 patronknut@gmail.com J20 Trener J20 Lagleder J16 Trener J16 Lagleder J15 Trener Kine Merethe Holthet kmh@hsbank.no J15 Lagleder (Høland) Bjørn Engebretsen 97878481 bre_81@hotmail.com J15 Lagleder (Aurskog) Jarl Tony Ganbo 93484944 tony-ganbo@asko.com J15 Hjelpetrener Michelle
Håndball
HÅNDBALLSTYRET Funksjon Navn Telefon e-mail Leder Lars Haugli 97735815 lars.haugli@cipax.com Nestleder Marianne Kopperud Aasberg 92893276 Marianne.kopperud.aasberg@ahus.no Kasserer Karl- Fredrik Bevan 45445765 Karl-fredrik.bevan@omexom.com Sekretær Anne Sørensen 95104846 aso@dips.no Sportslig leder Cecilie Johansen Opsahl 40036102 cecilie.johansen.opsahl@kriminalomsorg.no Styremedlem Jan-Ove Bjørkevoll 95129550 janobjor@online.no Styremedlem Kristian Sabel 95763724 Kristian.sabel@veidekke.no Styremdelem Jhan Svendsen 91714125 js@hsbank.no Utenfor styret: Dommerkontakt Hans Petter Marki 95180111 Mr.gooner@hotmail.com Speakertjeneste Tom Robert Holtet 48077612 trh@aurskog-sparebank.no BSF-kontakter: Leder hovedstyret Jane K Helbostad 930 51 714 jane@aurskog-sparebank.no Daglig leder Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu Kontaktperson Hallen Kjell Roar Nygård 982 84 897 dagligleder@bsf.nu
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Det ble A- finale mellom Halden og BSF/AFSK J 18 under Smaalendene cup denne helgen. Veldig bra En spennende finale hele veien, men Halden var i dag litt " vassere" og vant med 4 mål. Stor takk til Oda, Linnea og Ida fra BSF som er 15 år og som stilte sporty opp til finalen. Jentene har gjort en kjempebra cup. (bildet til høyre)