Fotball - trenere, lagledere og styret

Fotballstyret

Leder Tor-Einar Torre 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Nestleder Ivar Lund ivar@gjerde-sikring.no Mobil: 905 69 556 Styremedlem Kine Risto Tlf: 901 46 516 kineaniken@gmail.com Styremedlem Heidi Alhaug Tlf: 976 96 267 heidi.alhaug@ahk.no Styremedlem Rob Kroes 922 32 755 kroes_rob@hotmail.com Styremedlem Stian Haltnes Tlf: 950 46 873 shaltnes@broadpark.no Styremedlem Ronny Thuen ronny@slorbak.no Mobil: 90985770 Dommer kontakt Stian Haltnes Tlf: 950 46 873 shaltnes@broadpark.no Sportslig leder Rob Kroes 922 32 755 kroes_rob@hotmail.com Materialforvalter Stian Haltnes Tlf: 950 46 873 shaltnes@broadpark.no Daglig leder Kjell Roar Nygård dagligleder@bsf.nu Tlf: 982 84 897
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Hvis uhellet er ute? Melde inn idrettsskaden her !

Trenere og Lagledere 2020

Lag Funksjon Navn Telefon E-post M 6 Lagleder Milda Vaitkiene 46346539 vaitkiene.milda@gmail.com Trener Ronny Bach 93056544 ronny@skarenget.no Trener Trond Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com M7 Lagleder Thomas Bye 46988842 thomas@egileng.no Lagleder Anne Mette Bastiansen 95917206 amoda@gmail.com Trener Espen Andre Bergersen 91533647 espen.bergersen@caverion.com Trener Mads Mærli 92646736 madsmaerli@outlook.com M8 Lagleder Hilde Bjørkevoll 48141124 hildeab@live.no Trener Christin H. Mikkelsen 97439202 christinmikkelsen@hotmail.com Trener Tom-Vegard Olufsen 93024986 tomoluf@hotmail.com G9 Hovedtrener Espen Bergersen 92622966 espen.bergersen@dynea.com Lagleder Erik Gangnæs 95948656 erik@ahk.no Trener Øyvind Sægrov 41415504 oysa@aktiv.no G10 Hovedtrener Glenn Tore Bjørkeng 97653949 gletbj@hotmail.com Lagleder Kine Risto 90146516 kineaniken@gmail.com Trener Even Nordmo 98076254 evnorth@gmail.com G11 Hovedtrener Kenneth Bergersen 93023165 kenneth.bergersen@securitas.no Lagleder Gerd Schumann 92023377 gerd.schumann@ahk.no Trener Martin Eric Foss Little 92084576 martin.foss@power.no Trener Rune Larsen 40103325 heggedala@live.no G12 Lagleder Jogeir Munkeby 90148074 jmunkeby@nalco.com Lagleder Trond Magne Aamodt 92027951 tmaamodt@online.no Trener Ragnvald Ihle 91535227 ihlejr@online.no Trener Thomas Johnsrud 93820421 johnsrud10@gmail.com G13 Hovedtrener Ole Robert Søbye 91741579 olerobertsobye@gmail.com Lagleder Ida Jensen 48234408 ida.jenssen@biovac.no G14 Hovedtrener Rob Kroes 92232755 kroes_rob@hotmail.com Lagleder Ingar Krogh 92017841 ingar.krogh@wavin.com Trener Roger Karlsen 99478650 roger@tbe.as Trener Bernt Willy Aas 95825190 bernt.aas@gmail.com J 10 Hovedtrener Monica Wiig Kolstad 90656664 monika.kolstad@ahk.no Trener Trond Magne Aasberg 92602215 trond@tertitten.no J 9 Hovedtrener Annelill Kristiansen 94824587 annelill82@yahoo.no J9/J10 Lagleder Ann-Kristin Englund 48071960 ann_kristinmoen@hotmail.com J 12 Hovedtrener Elene Moseby 92261669 elene@aktiv.no Lagleder Marita Sneve 97079043 m-sne@online.no Trener Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no J 13 Trener Bjørnar Helgerud 41522979 bjornar.helgerud@svanebeds.com J 15 Trener Espen Hugo holt 93044686 ehh@ag.no Sport Trenerveileder Rob Kroes 92232755 kroes_rob@hotmail.com