Fotball - trenere, lagledere og styret
Fotballstyret Leder Roger Karlsen Tlf: 994 78 650 roger@tbe.as Kasserer Carl Fredrik Havnås Tlf: 975 50 520 cfh@hsbank.no Dommer kontakt Tor Einar Torre Tlf: 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Sportslig leder Tor Einar Torre Tlf: 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Styremedlem Tor Einar Torre Tlf: 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Styremedlem Kine Risto Tlf: 901 46 516 kineaniken@gmail.com Styremedlem Heidi Alhaug Tlf: 976 96 267 heidi.alhaug@ahk.no Styremedlem Stian Haltnes Tlf: 950 46 873 shaltnes@broadpark.no Kioskansvarlig Roger Karlsen Tlf: 994 78 650 roger@tbe.as Materialforvalter Stian Haltnes Tlf: 950 46 873 shaltnes@broadpark.no Daglig leder Kjell Roar Nygård dagligleder@bsf.nu  Tlf: 982 84 897
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Postboks 108, 1941 Bjørkelangen Besøksadresse: Østre Bliksrud vei 7  Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093  Telefon: 982 84 897     E-post: dagligleder@bsf.nu
Spillerregistrering BSF fotball 2017             I dette skjema registreres alle BSF sine spillere for sesongen 2017. Opplysningene brukes kun internt i BSF. Dere bestemmer selv om dere vil registere inn info om  1 eller 2 foresatte
Trenere/lagledere sesongen 2017 Guttelag Navn Rolle Tlf: E-post M6 Espen Bergersen trener 92622966 espen.bergersen@dynea.com Øyvind Sægrov trener 41415504 oysa@aktiv.no Erik Gangnæs lagleder 95948656 erik@ahk.no M7 Kine Risto lagleder 90146516 kineaniken@gmail.com Glenn Tore Bjørkeng trener 97653949 gletbj@hotmail.com Even Nordmo trener 98076254 evnorth@gmail.com M8 Gerd Schumann lagleder 92023377 gerd.schumann.ahk.no Kenneth Bergersen trener 93023165 kenneth.bergersen@securitas.no Rune Larsen trener 40103325 heggedala@live.no M9 Jogeir Munkeby lagleder 90148074 jmunkeby@nalco.com Glenn Stavenes trener Ragnvald Ihle trener 91535227 ihlejr@online.no M10 Malin Søbye lagleder 41414966 malin-s@hotmail.no Kjell Einar Torvund trener 97717606 kjell.einar.torvund@akershusenergi.no Inge Marie Johansen leder 98139718 malle1@live.no M11 Susan Jeanett Bjerke leder 98817068 susan@innovasjon.as Roger Karlsen trener 99478650 roger@tbe.as M12 Thomas Bye leder 92827370 Thomas@egileng.no Trym Helbostad trener 90633543 thelbostad@gmail.com Ole Kristian Bjerknes trener Tor Einar Torre trener 92011662 tet@aurskog-sparebank.no M13 Conrad Magnus Nilsen lagleder 92222242 conrad.magnus.nilsen@betonmast.no Kenneth Knudsen trener 95016174 kennethknudsen79@gmail.com Olav Wennemo trener 97898246 Lasse Berg trener 90786959 lasse.berg@oras.com Bent Arne Nyborg trener 92629417 nybaarn@hotmail.com M14 Ole Robert Søbye trener 91741579 olerobertsobye@gmail.com Sten Aage Aaserud trener Irja Helene Norheim lagleder 92210060 ih@norheim.org Jentelag Navn Rolle Tlf: E-post J8 Elene Moseby trener 92261669 elene@aktiv.no Monica Guldhaugen lagleder 92637025 m-guldhaugen@hotmail.com J9 Lars Petter Østengen trener larspetteroestengen@hotmail.com Marita Sneve lagleder 97079043 m-sne@online.no J11 Fabian Herrebrøden Karlsen trener 95168895 Martia Hoftvedt lagleder 47601465 marita4760@hotmail.com J14 Rob Kroes trener 92232755 kroes_rob@hotmail.com Ann Kristin Hansen lagleder 93438245 annkristinhansen2016@gmail.com Klubb Rob Kroes trener 92232755 kroes_rob@hotmail.com
Bjørkelangen