Fotball - trenere, lagledere og styret

Fotballstyret

Leder Tor-Einar Torre 920 11 662 tet@aurskog-sparebank.no Nestleder Ivar Lund ivar@gjerde-sikring.no Mobil: 905 69 556 Styremedlem Kine Risto Tlf: 901 46 516 kineaniken@gmail.com Styremedlem Heidi Alhaug Tlf: 976 96 267 heidi.alhaug@ahk.no Styremedlem Rob Kroes 922 32 755 kroes_rob@hotmail.com Styremedlem Marius Ringkilen 469 32 156 marius.me@me.com Styremedlem Ronny Thuen ronny@slorbak.no Mobil: 90985770 Dommer kontakt Ronny Thuen 909 85 770 ronny@slorbak.no Sportslig leder Rob Kroes 922 32 755 kroes_rob@hotmail.com Materialforvalter Marius Ringkilen 469 32 156 marius.me@me.com Daglig leder Kjell Roar Nygård dagligleder@bsf.nu Tlf: 982 84 897
Bjørkelangen Sportsforening Adresse: Haldenveien 45, 1940 Bjørkelangen Besøksadresse: Haldenveien 45. Man - Fre 08.00 - 15.00 Bankkonto: 1280 26 41093 Telefon: 982 84 897 E-post: dagligleder@bsf.nu
Hvis uhellet er ute? Melde inn idrettsskaden her !

Trenere og Lagledere 2021

Lag Funksjon Navn Telefon E-post Miks jenter/gutter: M 6 Trener: Alexander Magnes 99290049 a_magnes@hotmail.com Trener: Trond Magne Aaasberg 92602215 trond@tertitten.no M7 Trener: Ronny Bach 93056544 ronny@skarenget.no Trener: Danyel Badendyck 90360304 dbadendy@online.no Lagleder: Milda Vaitkiene 46346539 vaitkiene.milda@gmail.com Gutter: G8 Lagleder Thomas Bye 46988842 thomas@egileng.no Trener Jon Elling Nesdal 46847186 jonellingnesdal@icloud.com Trener Marius Guldhaugen 92224410 marius.guldhaugen@hotmail.com G9 Lagleder Liv Trolle Aasnes 97099705 livj.trolle@hotmail.com Trener Christin H. Mikkelsen 97439202 christinmikkelsen@hotmail.com Trener Tom-Vegard Olufsen 93024986 tomoluf@hotmail.com G10 Hovedtrener Espen Bergersen 92622966 espen.bergersen@dynea.com Lagleder Erik Gangnæs 95948656 erik@ahk.no G11 Hovedtrener Glenn Tore Bjørkeng 97653949 gletbj@hotmail.com Lagleder Kine Risto 90146516 kineaniken@gmail.com Trener Even Nordmo 98076254 evnorth@gmail.com G12 Hovedtrener Kenneth Bergersen 93023165 kennethb@hotmail.no Lagleder Gerd Schumann 92023377 gerd.schumann@ahk.no Trener Martin Eric Foss Little 92084576 martin.foss@power.no Trener Rune Larsen 40103325 heggedala@live.no G13 Lagleder Jogeir Munkeby 90148074 jogeir.munkeby@gasum.com Lagleder Trond Magne Aamodt 92027951 tmaamodt@online.no Trener Lasse Bergan Foss 41406369 las-fos@online.no G14 Hovedtrener Ole Robert Søbye 91741579 olerobertsobye@gmail.com Lagleder Ida Jensen 48234408 ida.jenssen@biovac.no Jenter: J 7-8 Lagleder Anne Sørensen 95104846 anneberit.sorensen@hotmail.com Trener Trond Andre Solvang 93881121 trondsen82@hotmail.com Trener Mads Mærli 92646736 madsmaerli@outlook.com J 10 Hovedtrener Annelill Kristiansen 94824587 annelill82@yahoo.no Lagleder Trond Magne Aasberg 92602215 trond@tertitten.no J11 Lagleder Ann-Kristin Englund 48071960 ann_kristinmoen@hotmail.com Trener Monica Wiig Kolstad 90656664 monica.kolstad@ahk.no J12-13 Hovedtrener Elene Moseby 92261669 elene@aktiv.no Lagleder Marita Sneve 97079043 m-sne@online.no Trener Ivar Lund 90569556 ivar@gjerde-sikring.no ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sport Keepertrener: Marius Ringkilen 46932156 marius.me@me.com Sport Trenerveileder Rob Kroes 92232755 kroes_rob@hotmail.com